write to us

RadEditor - HTML WYSIWYG Editor. MS Word-like content editing experience thanks to a rich set of formatting tools, dropdowns, dialogs, system modules and built-in spell-check.
RadEditor's components - toolbar, content area, modes and modules
   
Toolbar's wrapper  
Content area wrapper
RadEditor's bottom area: Design, Html and Preview modes, Statistics module and resize handle.
It contains RadEditor's Modes/views (HTML, Design and Preview), Statistics and Resizer
Editor Mode buttonsStatistics moduleEditor resizer
 
 
RadEditor's Modules - special tools used to provide extra information such as Tag Inspector, Real Time HTML Viewer, Tag Properties and other.
   

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę METEX-JC Cascarino Wiesława Cascarino z siedzibą w: Pawlikowice 58; 95-200 Pabianice w celu dokonania procesu obsługi zapytania złożonego przez formularz kontaktowy i przedstawienia oferty. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ewentualnego odwołania zgody, a po odwołaniu przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi i w stosunku do niego. Mam prawo do żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania lub uzupełnienia, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do sprzeciwu i wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności.

 Wyrażam zgodę

here we are