Maszyny dla przemysłu medycznego
Automatyczna nawijarka bandaża
Automatyczna nawijarka bandaża przeznaczona jest do nawijania bandaża na zwoiki przeznaczone do handlu o dokładnie odmierzonej długości. Maszyna może przewijać bandaż nawinięty na krążki o średnicy do 500mm.
więcej...
Automatyczna nawijarka bandaża z gipsem
Automatyczna nawijarka bandaża ANB-12 przeznaczona jest przewijania bandaża z gipsem z dużych nawojów na małe zwoiki stosowane w obrocie handlowym. Wszystkie czynności z wyjątkiem wymiany nawojów zasilających wykonywane są automatycznie. Maszyna jest przystosowana do współpracy z pakowarką, gdzie wyprodukowane zwoiki są pakowane.
więcej...
Automatyczna nawijarka bandaża z gipsem (na cewki)
Automatyczna nawijarka bandaża ANB-21/1 przeznaczona jest przewijania bandaża z gipsem z dużych nawojów zasilających na małe zwoiki przeznaczone do pakowania i obrotu handlowego. Wszystkie czynności z wyjątkiem wymiany nawojów zasilających oraz dokładaniem tulejek i pierwszego doprowadzenia bandaża do wrzeciona nawijającego wykonane są automatyczne.
więcej...
Automatyczna nawijarka rękawa
Automatyczna nawijarka rękawa przeznaczona jest do nawijania dzianego rękawa na zwoiki bezcewkowe.
więcej...
Automatyczna nawijarka rękawa
Automatyczna nawijarka rękawa przeznaczona jest do przewijania dzianego rękawa z dużych nawojów zasilających na małe zwoiki przeznaczone do pakowania i obrotu handlowego.
więcej...
Automatyczna nawijarka bandaża
Automatyczna nawijarka bandaża przeznaczona jest do odbierania i nawijania dzianego bandaża z powłoką klejącą. Bandaż podawany jest z maszyny nanoszącej powłokę klejącą i nawijanie na małe zwoiki przeznaczone do pakowania i obrotu handlowego.
więcej...
Automatyczna nawijarka bandaża
Automatyczna nawijarka bandaża przeznaczona jest do przewijania bandaża z dużych nawojów zasilających na małe zwoiki przeznaczone do pakowania i obrotu handlowego.
więcej...
Bobiniarka tkaniny
Bobiniarka przeznaczona jest do cięcia wzdłużnego tkaniny (np. gazy; lnu itp) na taśmy o żądanej szerokości. Po przecięciu - taśmy nawijane są na tuleje cylindryczne - tworząc nawoje. Nawoje te mogą być przeznaczone do zasilania automatycznej nawijarki bandaża.
więcej...