Maszyny do cięcia taśm
Automat do cięcia nosków (taśma clipband)
Automat przeznaczony jest do cięcia taśm PCV (z zatopionymi w niej usztywniającymi drutami) na odcinki o jednakowej długości. Otrzymywany produkt posiada zaokrąglone końcówki oraz jest automatycznie pakowany w przenośne magazynki.
więcej...
Automat do cięcia sznurków
Maszyna przeznaczona jest do cięcia nożem termicznym różnej grubości sznurków z tworzyw sztucznych na odcinki o zaprogramowanej długości.
więcej...
Automat do cięcia taśm (na zimno i gorąco +/- 45st.)
Automat do cięcia taśm przeznaczony jest do cięcia na gorąco nożem termicznym jak i również na zimno taśm pasmanteryjnych na odcinki o zaprogramowanej długości. Cięcie może odbywać się prostopadle do osi materiału jak również pod nastawionym kątem w granicach ±45°.
więcej...
Automat do cięcia taśm (na gorąco)
Automat do cięcia taśm przeznaczony jest do cięcia na gorąco nożem termicznym taśm pasmanteryjnych na odcinki o zaprogramowanej długości. Cięcie odbywa się prostopadle do osi materiału.
więcej...
Automat do cięcia taśm (na zimno i gorąco, cięcie prostopadłe)
Automat do cięcia taśm przeznaczony jest do cięcia na gorąco nożem termicznym jak i również na zimno taśm pasmanteryjnych na odcinki o zaprogramowanej długości. Cięcie odbywa się prostopadle do osi materiału.
więcej...
Automat do cięcia taśm (na zimno)
Automat do cięcia taśm przeznaczony jest do cięcia taśm z tworzyw sztucznych i pasmanteryjnych na odcinki o zaprogramowanej długości.
więcej...
Automat do cięcia tasm
Automat do cięcia taśm przeznaczony jest do cięcia mechanicznego taśm pasmanteryjnych pod kątem 45 stopni na odcinki o zaprogramowanej długości.
więcej...
Automat do cięcia taśm
Automat do cięcia taśm przeznaczony jest do cięcia mechanicznego rowingu szklanego pod kątem 90 stopni na odcinki o zaprogramowanej długości.
więcej...
Automat do cięcia taśm
Maszyna przeznaczona jest do cięcia nożem termicznym taśm pasmanteryjnych na odcinki o zaprogramowanej długości. Cięcie to odbywa się prostopadle do osi materiału. Istnieje również możliwość wykrojenia pojedynczego otworu w odcinku taśmy za pomocą termicznego dziurkacza.
więcej...