Maszyny do nawijania sznurków i lin
Nawijarka sznurka
Nawijarka sznurka jest przeznaczona do przewijania cienkich sznurków z dużych nawojów przemysłowych lub garów na mniejsze nawoje. Nawoje te, są formowane na cewkach tarczowych stosowanych w handlu.
więcej...
Cewiarka do skręcarki
Cewiarka do skręcarki jest przeznaczona do przewijania i łączenia sznurków z dużych nawojów przemysłowych stożkowych lub cylindrycznych na mniejsze nawoje. Maszyna umożliwia nawijania równolegle dwóch surowców na jedną cewkę. Nawoje te są formowane na cewkach tarczowych stosowanych do zasilania skręcarki.
więcej...
Nawijarka kłębków
Nawijarka kłębków NK-06 jest przeznaczona do nawijania wszelkiego rodzaju sznurków, kordonków, przędzy, itp. na nawoje handlowe w formie bezcewkowych kłębków, cechujących się estetycznym wyglądem, trwałością struktury oraz dobrą odwijalnością.
więcej...
Nawijarka kłębków (papierowych)
Nawijarka kłębków NK-06P jest przeznaczona do nawijania głównie sznurków papierowych na nawoje handlowe w formie bezcewkowych kłębków, cechujących się estetycznym wyglądem, trwałością struktury oraz dobrą odwijalnością.
więcej...
Nawijarka lin
Maszyna przeznaczona jest do przewijania lin z garów na cewki tarczowe używane w handlu zarówno w obrocie detalicznym jak i hurtowym. Otrzymywany nawój posiada precyzyjna siatkę nawojową.
więcej...
Nawijarka lin
Maszyna przeznaczona jest do przewijania lin pobieranych z garów na nawoje walcowe o precyzyjnej siatce. Nawoje te są formowane na cewkach tarczowych.
więcej...
Nawijarka nici grubych
Nawijarka nici NNG-02 jest przeznaczona do przewijania nici z dużych nawojów przemysłowych na mniejsze nawoje stosowane w obrocie handlowym hurtowym i detalicznym.
więcej...
Nawijarka sznurka na buchty
Nawijarka sznurka NSB przeznaczona jest do przewijania sznurka z dużych nawojów na nawoje handlowe tzw. "buchty".
więcej...
Nawijarka sznurka na buchty
Nawijarka sznurka NSB przeznaczona jest do przewijania sznurka z dużych nawojów na nawoje handlowe tzw. „buchty”.
więcej...
Nawijarka sznurka precyzyjna
Nawijarka sznurka precyzyjna przeznaczona jest do przewijania sznurka o średnicy 0,5 do 6mm. Maszyna zasilana jest sznurkiem odwijanym stycznie z nawojów walcowych nawiniętych na cewce tarczowej lub nawojów walcowych o krzyżowym nawinięciu. Maszyna nawija nawoje walcowe o precyzyjnej siatce na cewki walcowe papierowe. Możliwe jest również przystosowanie maszyny do przewijania z innych rodzajów nawojów zasilających oraz do innych grubości sznurka.
więcej...
Nawijarka sznurka precyzyjna
Nawijarka sznurka precyzyjna w standardowym wykonaniu przeznaczona jest do przewijania sznurka o średnicy 2,7 do 4,6mm. Maszyna zasilana jest sznurkiem odwijanym z nawojów o krzyżowym nawinięciu. Maszyna nawija nawoje walcowe o precyzyjnej siatce nawojowej. Możliwe jest również przystosowanie maszyny do przewijania z innych rodzajów nawojów zasilających oraz do innych grubości sznurka.
więcej...
Przewijarka wodzikowa precyzyjna
Przewijarka wodzikowa precyzyjna PWP-04 przewidziana jest do przewijania różnego rodzaju sznurków na nawoje cylindryczne o precyzyjnym nawinięciu. Możliwe jest wykonanie maszyny w różnych wariantach w zależności od rodzaju nawojów zasilających i liczby punktów.
więcej...
Przewijarka wodzikowa precyzyjna
Przewijarka wodzikowa precyzyjna PWP-07 przewidziana jest do przewijania różnego rodzaju sznurków na nawoje cylindryczne o precyzyjnym nawinięciu.
więcej...
Przewijarka wodzikowa precyzyjna
Przewijarka wodzikowa precyzyjna PWP-08 przewidziana jest do przewijania różnego rodzaju końcówek sznurków, resztek, krajek na bezcewkowe nawoje cylindryczne o precyzyjnym nawinięciu.
więcej...
Urządzenie nawijające na szpule tarczowe
Urządzenie przeznaczone jest do nawijania wyrobów z plecionkarki na szpule tarczowe.
więcej...