Maszyny do nawijania taśm
Nawijarka taśm
Nawijarka taśm NT-16 przeznaczona jest do przewijania taśm pasmanteryjnych. Surowiec może być pobierany z garów lub kartonów i jest nawijany na galety na cewkach cylindrycznych.
więcej...
Nawijarka taśm
Nawijarka taśm przeznaczona jest do przewijania taśm pasmanteryjnych. Surowiec może być pobierany z garów lub kartonów i jest nawijany na galety na cewkach cylindrycznych.
więcej...
Nawijarka taśm stalowych
Nawijarka przeznaczona jest do przewijania taśm stalowych o grubości 0,03mm na cewki w zakresie szerokości 10 – 50mm.
więcej...
Nawijarka taśm
Nawijarka taśm NTE-06 przeznaczona jest do przewijania elastycznych i nieelastycznych taśm pasmanteryjnych (np. guma, koronka, frędzle, taśma, itp.).
więcej...
Nawijarka taśm na kartony
Nawijarka taśm NTEk-01 przeznaczona jest do przewijania elastycznych i nieelastycznych wyrobów pasmanteryjnych (np. guma, koronka, frędzle, taśma, sznurki itp.) na płaskie kartony. Surowiec do zasilania maszyny jest pobierany z garów, kartonów itp.
więcej...
Odbierarko nawijarka taśm
Odbierarko nawijarka taśm przeznaczona jest do odbierania i nawijania na cewki taśm wychodzących z krosna. Istnieje możliwość wykorzystania maszyny jako przewijarki jednopunktowej.
więcej...
Przewijarka rękawa foliowego
Maszyna służy do przewijania nieelastycznych taśm foliowych z jednej strony na drugą. Surowiec do zasilania maszyny jest pobierany z nawoju zasilającego i zastaje nawinięty swoją drugą strona na nawój odbierający.
więcej...
Przewijarka taśm
Przewijarka taśm PT-01 przeznaczona jest do przewijania taśmy T-tape z dużych nawojów osadzonych na cewce na bezcewkowe nawoje formowane na składanym wrzecionie ułatwiające ich późniejsze zdjęcie.
więcej...
Układarka taśm - lagowarka
Układarka taśmy (lagowarka) UT-07 jest przeznaczona do układania w kartony elastycznych i nieelastycznych wyrobów pasmanteryjnych takich jak guma, koronka, taśma, frędzle itp. Maszyna umożliwia układanie taśm z trzema różnymi prędkościami.
więcej...