Maszyny do produkcji artykułów dekoracyjnych
Automat do gwiazdek
Automat do gwiazdek AGW-07 przeznaczony jest do formowania gwiazdek ozdobnych z taśmy polipropylenowej. Gwiazdki te są przeznaczone do naklejania na opakowaniach prezentów, upominków oraz do celów dekoracyjnych.
więcej...
Automat do gwiazdek małych
Automat do gwiazdek AGWm-01 przeznaczony jest do formowania gwiazdek ozdobnych z taśmy polipropylenowej. Gwiazdki te są przeznaczone do naklejania na opakowaniach prezentów, upominków oraz dla celów dekoracyjnych. Formowane gwiazdki mogą mieć różną liczbę rożków, zmienianą w prosty sposób za pomocą nastawy licznika elektronicznego. Gotowa gwiazdka jest połączona z odcinkiem taśmy samoprzylepnej. Formowanie gwiazdek może odbywać się z pięcioma prędkościami wybieranymi za pomocą przełącznika.
więcej...
Automat do kokard ściąganych
Automat do kokard ściąganych przeznaczony jest do produkcji ozdobnych kokard służących do przewiązywania upominków. Kokardy składają się z 4 taśm polipropylenowych, dwóch zewnętrznych oraz dwóch wewnętrznych. Taśmy łączone są ze sobą poprzez zgrzewanie termiczne w taki sposób, że po ściągnięciu węższych taśm wewnętrznych, taśmy zewnętrzne formują się w kokardę. Długie końce taśm wewnętrznych służą do przewiązania opakowywanego produktu.
więcej...
Automat do wstążek z drutem
Maszyna przeznaczona jest do wytwarzania ozdobnych wstążek z taśmy polipropylenowej lub poliestrowej z brzegami laminowanymi taśmą poliestrową usztywnioną drutami prowadzonymi wzdłuż krawędzi wstążki. Taśma używana do produkcji może być lakierowana, metalizowana lub flokowana.
więcej...
Krajarka folii - Automat do lamety choinkowej
Maszyna przeznaczona jest do produkcji lamety z folii polietylenowej. Gotową lametę stanowi odcinek taśmy o dł. ok. 105cm poprzecinany wzdłuż co 1,2mm. Nie rozcięty koniec ok. 7cm łączy wszystkie nitki lamety.
więcej...
Krajarko nawijarka taśm
Maszyna przeznaczona jest do krojenia wzdłużnego różnokolorowych taśm polipropylenowych.
więcej...
Krajarko nawijarka taśm
Maszyna przeznaczona jest do krojenia wzdłużnego różnokolorowych taśm polipropylenowych.
więcej...
Krajarka rafii
Maszyna przeznaczona jest do wzdłużnego cięcia taśm polipropylenowych o szerokości 100mm na taśmy o różnych szerokościach (od 10 do 50mm), jednocześnie wykonując wzdłuż nacięcia o pewnej długości. Tak przygotowane taśmy po przejściu przez prowadniki oczkowe nawijane są na nawoje krzyżowo-walcowe na maszynie współpracującej NRB.
więcej...
Nawijarka rafii bezcewkowa
Nawijarka rafii bezcewkowa NRB-01/6 przeznaczona jest do ścisłej współpracy z krajarką rafii KR-01. Maszyna służy do nawijania produkowanych na KR-01 sztucznej rafii na bezcewkowe nawoje krzyżowo-walcowe.
więcej...
Nawijarka rafii bezcewkowa
Nawijarka rafii bezcewkowa NRB-03/36 przeznaczona jest do ścisłej współpracy z krajarką rafii. Maszyna służy do nawijania produkowanej na krajarce sztucznej rafii na bezcewkowe nawoje krzyżowo-walcowe.
więcej...
Nawijarka taśm na kokony
Maszyna przeznaczona jest do konfekcjonowania różnokolorowych taśm polipropylenowych używanych do pakowania prezentów, ozdabiania wiązanek oraz do innych celów dekoracyjnych. Nawój zasilający stanowi krążek taśmy o szerokości 20mm, a produktem końcowym są cztery wąskie taśmy o szerokości 5mm nawinięte na handlowe nawoje bezcewkowe tzw. kokony. Nawoje te charakteryzują się beczkowatym kształtem i precyzyjnym ułożeniem zwojów, co zapewnia estetyczny wygląd, trwałość struktury.
więcej...
Krajarka taśm
Maszyna przeznaczona jest do krojenia wzdłużnego różnokolorowych taśm polipropylenowych.
więcej...
Wielopunktowa nawijarka taśm
Wielopunktowa nawijarka taśm przeznaczona jest do współpracy z krajarką taśm KT-11.
więcej...
Mikrokrajarka taśm
Mikrokrajarka taśm przeznaczona jest do cięcia folii polipropylenowej i poliestrowej na wąskie paski. Maszyna przystosowana jest do współpracy z wielopunktową nawijarką taśm WNT-03, na której pocięte paski nawijane są na cewki tarczowe.
więcej...
Wielopunktowa nawijarka taśm
Wielopunktowa nawijarka taśm przeznaczona jest zasadniczo do współpracy z krajarką taśm MKT-01 Możliwa jest także współpraca z innymi maszynami krojącymi.
więcej...