Maszyny do produkcji sznurków i lin
Automat do sznurka z ołowiem
Automat ASO-02 przeznaczony jest do wytwarzania sznurka z zaciśniętymi obciążnikami ołowianymi. (tzw. ołowianka). Gotowy wyrób znajduje zastosowanie między innymi przy wytwarzaniu sieci rybackich oraz jako obciążnik do firan i zasłon, itp.
więcej...
Szydełkarka pasmanteryjna - Sznurkarka
Szydełkarka pasmanteryjna (plecionkarka igłowa, sznurkarka) MX-08 jest przeznaczona do wytwarzania metodą dziewiarską pasmanterii takiej jak sznurki, linki, sznurowadła, knoty, gumy itp. Jest to standardowa maszyna do wytwarzania bawełnianego sznurka do makram.
więcej...
Szydełkarka pasmanteryjna (dla wyrobów grubych 8 - 13mm)
Szydełkarka pasmanteryjna (plecionkarka igłowa) MXG-01 jest przeznaczona do wytwarzania sznurków, lin technicznych dla budownictwa, ekspanderów, itp.
więcej...
Szydełkarka pasmanteryjna (do rovingu szklanego)
Szydełkarka pasmanteryjna (plecionkarka igłowa) MXG-02 jest przeznaczona do wytwarzania uszczelniaczy z włókna szklanego. Maszyna zapewnia wykonanie wyrobu dostosowanego do różnorodnych wymagań odbiorców. Dziewiarska (igłowa) metoda wytwarzania uszczelniaczy pozwala na uzyskanie wielokrotnie większej wydajności w stosunku do klasycznej metody stosowanej w plecionkarkach wrzecionowych. Produkowane wyroby tą metodą są bardziej elastyczne.
więcej...
Szydełkarka pasmanteryjna (do wyrobów grubych 16 - 20mm)
Szydełkarka pasmanteryjna (plecionkarka igłowa) MXG-11 jest przeznaczona do wytwarzania sznurków, lin technicznych dla budownictwa, ekspanderów, itp.
więcej...
Szydełkarka jednosystemowa (stalowy oplot)
Szydełkarka jednosystemowa MZ-02 jest przeznaczona do wytwarzania uszczelniaczy z rdzenia grafitowego oplecionego drutem stalowym. Dziewiarska (igłowa) metoda wytwarzania uszczelniaczy pozwala na uzyskanie wielokrotnie większej wydajności w stosunku do klasycznej metody stosowanej w plecionkarkach wrzecionowych.
więcej...
Skręcarka sznurka
Skręcarka sznurka SS-15 jest przeznaczona do wytwarzania sznurków, szpagatów i linek. Dzięki szerokim możliwościom zmiany rodzaju surowca, masy liniowej i kolorystyki przędzy oraz wielkości skrętu wyroby z niej otrzymywane znajdują szerokie zastosowanie. Jest to standardowa maszyna do wytwarzania bawełnianego sznurka do makram.
więcej...