Maszyny do produkcji sznurków i lin
Automat do sznurka z ołowiem
Automat ASO-02 przeznaczony jest do wytwarzania sznurka z zaciśniętymi obciążnikami ołowianymi. (tzw. ołowianka). Gotowy wyrób znajduje zastosowanie między innymi przy wytwarzaniu sieci rybackich oraz jako obciążnik do firan i zasłon, itp.
więcej...
Szydełkarka pasmanteryjna
Szydełkarka pasmanteryjna (plecionkarka igłowa) MX-07 jest przeznaczona do wytwarzania metodą dziewiarską pasmanterii takiej jak sznurki, linki, sznurowadła, knoty, gumy itp.
więcej...
Szydełkarka pasmanteryjna (dla wyrobów grubych 8 - 13mm)
Szydełkarka pasmanteryjna (plecionkarka igłowa) MXG-01 jest przeznaczona do wytwarzania sznurków, lin technicznych dla budownictwa, ekspanderów, itp.
więcej...
Szydełkarka pasmanteryjna (do rovingu szklanego)
Szydełkarka pasmanteryjna (plecionkarka igłowa) MXG-02 jest przeznaczona do wytwarzania uszczelniaczy z włókna szklanego. Maszyna zapewnia wykonanie wyrobu dostosowanego do różnorodnych wymagań odbiorców. Dziewiarska (igłowa) metoda wytwarzania uszczelniaczy pozwala na uzyskanie wielokrotnie większej wydajności w stosunku do klasycznej metody stosowanej w plecionkarkach wrzecionowych. Produkowane wyroby tą metodą są bardziej elastyczne.
więcej...
Szydełkarka pasmanteryjna (do wyrobów grubych 16 - 20mm)
Szydełkarka pasmanteryjna (plecionkarka igłowa) MXG-11 jest przeznaczona do wytwarzania sznurków, lin technicznych dla budownictwa, ekspanderów, itp.
więcej...
Szydełkarka jednosystemowa (stalowy oplot)
Szydełkarka jednosystemowa MZ-02 jest przeznaczona do wytwarzania uszczelniaczy z rdzenia grafitowego oplecionego drutem stalowym. Dziewiarska (igłowa) metoda wytwarzania uszczelniaczy pozwala na uzyskanie wielokrotnie większej wydajności w stosunku do klasycznej metody stosowanej w plecionkarkach wrzecionowych.
więcej...
Skręcarka sznurka
Skręcarka sznurka SS-15 jest przeznaczona do wytwarzania sznurków, szpagatów i linek. Dzięki szerokim możliwościom zmiany rodzaju surowca, masy liniowej i kolorystyki przędzy oraz wielkości skrętu wyroby z niej otrzymywane znajdują szerokie zastosowanie.
więcej...