Maszyny do przewijania przędzy
Cewiarka do plecionkarek
Cewiarka do plecionkarek jest przeznaczona do przewijania i łączenia przędzy z dużych nawojów przemysłowych stożkowych lub cylindrycznych na mniejsze nawoje. Nawoje te są formowane na typowych cewkach tarczowych stosowanych do zasilania plecionkarek wrzecionowych w przemyśle pasmanteryjnym.
więcej...
Cewiarka do plecionkarek
Cewiarka do plecionkarek jest przeznaczona do przewijania i łączenia przędzy z dużych nawojów przemysłowych stożkowych lub cylindrycznych na mniejsze nawoje. Nawoje te są formowane na typowych cewkach tarczowych stosowanych do zasilania plecionkarek wrzecionowych w przemyśle pasmanteryjnym. Maszyna wykonana jest jako dwuwrzecionowa.
więcej...
Łączniarka przedzy
Łączniarka przędzy przeznaczona jest do łączenia przędz w trakcie przewijania. Otrzymuje się nawój krzyżowo-walcowy z nawiniętym pasmem łączonych przędz. Nawoje są stosowane głównie do zasilania skręcarek przędzy oraz plecionkarek igłowych.
więcej...
Nawijarka przędz dziewiarskich
Nawijarka kłębków NKD-01 przeznaczona jest do przewijania przędz na kłębki dziewiarskie o nawinięciu krzyżowym używane w handlu detalicznym.
więcej...
Nawijarka nici
Nawijarka nici typ NN-14 jest przeznaczona do przewijania nici z dużych nawojów przemysłowych na mniejsze nawoje stosowane w obrocie handlowym hurtowym i detalicznym.
więcej...
Nawijarka nici na bębenki
Nawijarka nici na bębenki przeznaczona jest do przewijania nici z dużych nawojów na szpulki do zasilania maszyn szyjących, hafciarek, itp.
więcej...
Oplatarko-skręcarka przędzy
Oplatarko-skręcarka przeznaczona jest głównie do łączenia przędz metodą oplatania (skręcania) nitek rdzeniowych przez przędzę z wrzeciona stanowiącą oplot. Po wyłączeniu wrzeciona możliwe jest zwykłe łączenie (bez skręcania) lub przewijanie przędzy.
więcej...
Przewijarka wodzikowa
Przewijarka wodzikowa przędzy typ PW-11 wykorzystywana jest głównie w zakładach dziewiarstwa maszynowego i ręcznego, w zakładach pasmanteryjnych, przewijalniach przędzy.
więcej...
Przewijarka wodzikowa bezcewkowa
Przewijarka wodzikowa bezcewkowa PWB-11 przeznaczona jest do przewijania z dużych nawojów na mniejsze nawoje bezcewkowe o precyzyjnej siatce nawojowej. Można na niej przewijać żyłkę PE, wiskozę VC lub inne surowce, dla których wymagane są nawoje bezcewkowe.
więcej...
Przewijarka wodzikowa na kingi
Przewijarka wodzikowa precyzyjna PWK-02 przewidziana jest do przewijania przędzy na nawoje cylindryczne o precyzyjnej siatce nawojowej tzw. KINGI. Możliwe jest wykonanie maszyny w różnych odmianach w zależności od liczby punktów nawijających, cewek odbiorczych oraz rodzaju nawojów zasilających.
więcej...
Przewijarka wodzikowa precyzyjna
Przewijarka wodzikowa precyzyjna PWP-31 przewidziana jest do przewijania różnego rodzaju przędzy i sznurków na nawoje cylindryczne o precyzyjnym nawinięciu. Możliwe jest wykonanie maszyny w różnych wariantach w zależności od długości nawoju odbiorczego i od liczby punktów nawijających. Maszyna przeznaczona jest w szczególności do produkcji wkładów filtracyjnych nawiniętych na tuleje perforowane.
więcej...
Przewijarka wodzikowa precyzyjna (długie filtry)
Przewijarka wodzikowa precyzyjna PWP-33 przewidziana jest do przewijania różnego rodzaju przędzy na nawoje cylindryczne o precyzyjnym nawinięciu osadzone na plastikowej cewce. Maszyna przeznaczona jest w szczególności do produkcji wkładów filtracyjnych nawiniętych na tuleje perforowane.
więcej...
Przewijarka wodzikowa precyzyjna
Przewijarka wodzikowa precyzyjna PWP-42 przewidziana jest do przewijania różnego rodzaju przędzy na nawoje stożkowe o precyzyjnej siatce nawojowej. W szczególności przystosowana jest do prucia dzianiny w systemie KDK.
więcej...
Przewijarka wodzikowa precyzyjna
Przewijarka wodzikowa precyzyjna przewidziana jest do przewijania różnego rodzaju przędzy na nawoje stożkowe o precyzyjnej siatce nawojowej. W szczególności przystosowana jest do prucia dzianiny w systemie KDK.
więcej...
Przewijarka wodzikowa precyzyjna
Przewijarka wodzikowa precyzyjna PWP-47/3 przeznaczona jest do przewijania różnego rodzaju przędzy na nawoje stożkowe z zachowaniem zaprogramowanego naprężenia. Otrzymane nawoje charakteryzują się precyzyjną siatką nawojową.
więcej...
Przewijarka wodzikowa precyzyjna
Przewijarka wodzikowa precyzyjna PWP-49 przewidziana jest do przewijania różnego rodzaju przędzy na nawoje o precyzyjnej siatce nawojowej. W szczególności przystosowana jest do prucia dzianiny w systemie KDK.
więcej...
Przewijarka wodzikowa precyzyjna
Przewijarka wodzikowa precyzyjna przewidziana jest do przewijania różnego rodzaju przędzy na nawoje cylindryczne o precyzyjnym nawinięciu.
więcej...
Przewijarka wodzikowa precyzyjna
Przewijarka wodzikowa precyzyjna PWP-62 przewidziana jest do przewijania różnego rodzaju przędzy na nawoje stożkowe o precyzyjnej siatce nawojowej. Maszyna umożliwia również nanoszenie preparacji na każdy punkt.
więcej...
Snowarka pasmanteryjna
Snowarka pasmanteryjna przeznaczona jest do snucia osnowy z ramy snowalniczej i nawijania jej na cewki tarczowe, które służą do zasilania krosien pasmanteryjnych.
więcej...
Wodzikowa odbierarka przędz
Wodzikowa odbierarka przędz przeznaczona jest do nawijania wychodzącej ze skręcarki przędzy dziewiarskiej na nawoje w systemie ciągłej produkcji.
więcej...