Pozostałe nawijarki, ciągarki
Automatyczna nawijarka żyłki
Maszyna przeznaczona jest do przewijania żył filamentu do druku 3D z dużych nawojów przemysłowych na mniejsze krążki bezcewkowe oraz na nawoje na cewkach tarczowych, które używane są dalej w obrocie handlowym.
więcej...
Kompensator żyłki
Maszyna przeznaczona jest do kompensowania żyłki wychodzącej z ekstrudera.
więcej...
Nawijarka żyłki
Nawijarka żyłki NZ-01/48 jest ostatnią maszyną w ciągu technologicznym produkcji żyłki i przeznaczona jest do nawijania gotowego wyrobu na cewki tarczowe.
więcej...
Nawijarka żyłki
Nawijarka żyłki jest ostatnią maszyną w ciągu technologicznym produkcji żyłki i przeznaczona jest do nawijania gotowego wyrobu na cewki tarczowe.
więcej...
Nawijarka żyłki
Nawijarka żyłki NZ-13 służy do nawijania gotowego wyrobu na cewki tarczowe w systemie ciągłej produkcji.
więcej...
Nawijarko-odbierarka rurek
Maszyna przeznaczona jest do odbierania i nawijania gotowego wyrobu (rurki Ø 6 – 20mm) na cewki tarczowe, zapewniając jednocześnie wodzenie zrealizowane poprzez przekładnie UHING-a. Nawijanie odbywa się na cewkę założoną na wrzeciono, wielkość cewki można z pewnym zakresie regulować.
więcej...
Odbierarko-nawijarka uszczelki
Maszyna przeznaczona jest do odbierania i nawijania uszczelki w systemie ciągłej produkcji na składane wrzeciono bezcewkowe, dzięki czemu możliwe jest proste i szybkie ściągnięcie surowca w celu dalszego konfekcjonowania.
więcej...
Taśmociąg odbierający rurkę
Maszyna jest przeznaczona do odbierania rurki z linii produkcyjnej w trybie ciągłej pracy. Wyposażona została dodatkowo w pneumatyczny nóż umożliwiający odcięcie surowca po odmierzeniu zadanej długości.
więcej...
Odciąg gąsienicowy
Maszyna jest przeznaczona do odbierania uszczelki gumowej z linii produkcyjnej w trybie ciągłej pracy.
więcej...
Podawarka sznurka z koralikami
Podawarka sznurka z koralikami przeznaczona jest do zasilania wtryskarki sznurkami. Maszyna wykonana jest w formie ramy natykowej z czujnikami braku sznurka, pozytywnym podawaniem i naprężaczami talerzykowymi.
więcej...
Przewijarka wodzikowa precyzyjna
Maszyna przeznaczona jest do przewijania różnego rodzaju siatek opakowaniowych polimerowych bezwęzłowych na nawoje cylindryczne bezcewkowe.
więcej...
Nawijarka sznurka z koralikami
Nawijarka sznurka z koralikami przeznaczona jest do odbioru z wtryskarki sznurków. Sznurki nawijane są na cewki tarczowe cylindryczne. Nawijarka wyposażona jest w ześlizgi kierujące odpady tworzywa do maszyny mielącej.
więcej...
Przewijarka uszczelki gumowej
Przewijarka PUG-01 przeznaczona jest do przewijania uszczelki gumowej o średnicy 4-10mm z dużych nawojów na mniejsze o maksymalnej wadze 50 kg.
więcej...
Wielopunktowa nawijarka korka
Wielopunktowa nawijarka korka WNK-01 przeznaczona jest do odbioru taśm korkowych z maszyny tnącej korek i nawinięciu taśm na cewki tarczowe.
więcej...